Będziemy bardzo wdzięczni, za dodanie opinii na temat naszych usług.
W imieniu rodziny i własnym chciałam podziękować Panu Janowi Ząbkowi i pracownikom za świadczone usługi w ostatniej drodze mojego Taty w dniu 27.07.2016 r. Za organizację pogrzebu, za zamówioną Mszę Św. Wszystko było zorganizowane profesjonalnie. Będziemy polecać Państwa usługi.
Halina K.
Bardzo dziękujemy za uszanowanie ostatnich naszych chwil spędzonych z Tatą. Za profesjonalną organizację ceremonii, spokój i łagodność, etyczne podejście, zrozumienie naszych potrzeb w tym niezwykle trudnym dla nas czasie, za piękną obsługę ostatniego pożegnania. Dziękujemy serdecznie za współpracę w imieniu całej naszej rodziny. Cudownie, że są firmy pełne nie tylko profesjonalizmu ale i empatii - niezwykle cenne w dzisiejszym świecie. Polecamy gorąco!
Krystyna Mrozińska
Serdecznie dziękuję Firmie ZĄBEK za profesjonalną organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej w dniu 27 września 2015 roku. Sprawność działania, takt, zaangażowanie właściciela firmy i jej pracowników wzbudziły podziw wszystkich, którzy przyszli i przyjechali z wielu stron Polski żeby pożegnać mojego tatę. Myślę, ze jesteście przykładem godnym do naśladowania, bowiem potrafiliście w tak trudnych chwilach okazać szacunek zmarłemu i jego rodzinie oraz zaznaczyć swoją obecność na tyle ile było to niezbędne. Dziękuję również za zamówienie Mszy Św. w intencji zmarłego i zapalony znicz na na jego grobie. To wszystko razem świadczy o tym, że Firma ZĄBEK potrafi działać w sposób etyczny i a jej pracownicy cechują się wrażliwością niezbędną do świadczenia usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. z wyrazami szacunku Grzegorz Połeć - sekretarz powiatu ostrowieckiego.
Grzegorz Połeć
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną organizację i oprawę ceremonii pogrzebowej kochanego taty Kazimierza Dziwólskiego.
Córka Wiesława z rodziną
Serdeczne podziękowania dla firmy Pana Jana Ząbka za obsługę uroczystości pogrzebowej mojego Taty w dniu 02 września 2015 roku.Całość ceremonii była zorganizowana perfekcyjnie i profesjonalnie, z dużą dozą taktu i wyrozumiałości w tych trudnych dla nas chwilach. Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy i napewno będziemy polecać usługi Państwa Firmy Pogrzebowej.
Barbara Rewera
W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za profesjonalne zorganizowanie i przebieg pożegnania i uroczystości pogrzebowej mojego brata Krzysztofa. Za zamówioną mszę św serdecznie dziękuję.
Gorycka Teresa
Bardzo dziękuję za empatię i profesjonalizm w ostatniej drodze mojej mamy.
Grażyna Lebiest
serdecznie dziekuiemy zakladowi pogrzebowemu w organizowaniu pogrzebu 9 .07.2015 kochanego taty JANA WENDRA
Dzieci
W imieniu całej rodziny, serdecznie dziękuję za obsługę ceremonii pogrzebowej i towarzyszenie z tak wielkim szacunkiem w ostatniej drodze mojej Mamy Łucji Pyszczek. Dziękuję za pomoc okazaną przez pracowników Państwa firmy i pełen profesjonalizm. Dzięki Państwa staranności, mogliśmy się w tak trudnym dla nas czasie skupić na zadumie i modlitwie. Jesteśmy wdzięczni za zamówioną Mszę Św. Z wyrazami szacunku, rodzina Wierzbickich i Pyszczków.
Zofia Wierzbicka z rodziną
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę uroczystości pogrzebowych naszej zmarłej mamy Janiny Peryt w dniu 04.07.2015 w Tarnobrzegu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych przez państwa usług. Będziemy polecać państwa firmę znajomym.
Rodzina Perytów
Witam. W imieniu najbliższej rodziny zm. Jacka Abram chciałam podziękować za piękną oprawę ceremonii pogrzebowej mojego Ojca. Wszystko było przygotowane bardzo profesjonalnie, dlatego też będę polecała Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek, jeżeli tylko ktoś zapyta o tego typu usługi. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.
Monika Schabowska
W imieniu całej rodziny chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za organizację pogrzebu 15.05.2015.Okazali Państwo pełen profesjonalizm czym byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszej babci .Będziemy polecać Państwa usługi .
Beata W.
W imieniu rodziny i swoim serdecznie dziękuję, za świadczone usługi w ostatniej drodze mojego taty (2012r) jak i teścia(2015r). Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż w tej firmie człowiek traktowany jest z wielkim taktem i pełnym profesjonalizmem. Państwa usługi sprostały wymaganiom, załatwiliście za nas po prostu wszystko. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim. Nie dość, że miło i profesjonalnie to i sporo taniej niż u konkurencji.
Ewa
Centrum pogrzebowe Jan Ząbek świadczy usługi na najwyższym poziomie. Nie spotkaliśmy się wcześniej, nawet ze słyszenia, z takim profesjonalizmem, kompleksowością usług. Centrum pogrzebowe Jan Ząbek wyróżnia się spośród konkurencji poprzez docenianie człowieka, a nie jego pieniędzy - przykładem jest m.in. praktyka zamawiania Mszy Św. za zmarłego czy wieniec w imieniu firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez firmę i z pewnością polecamy ją wszystkim, którzy chcą godnie pożegnać bliskiego bez wydawania z tej okazji fortuny,jak dzieje się to u konkurencji. Serdeczne podziękowania dla całej ekipy od rodziny Ostrowskich.
Rodzina Ostrowskich
Dziękujemy w imieniu całej rodziny za profesjonalne zorganizowanie i przebieg uroczystości pogrzebowej Śp. Adama Bartyzel która odbyła się 24.04.2015r. w Kościele N. M. P. w Sulisławicach. Dziękujemy za pełne zaangażowanie, fachowość i wsparcie duchowe. Dziękujemy za mszę św. i znicz z Waszego Centrum, jesteście godni zaufania i polecenia. Pozdrawiamy rodzina Bartyzelów.
Rodzina Bartyzelów
Serdecznie Państwu dziękuję w imieniu rodziny mojego zmarłego Ś.P. Taty, Zygmunta Lipca, którego pogrzeb organizowaliście Państwo w dniu 11.04.2015 r. Choć od początku byłam przekonana, że dołożycie wszelkich starań, by ceremonia była godna i dobrze zorganizowana - Wasz profesjonalizm, takt i zwykła ludzka życzliwość przeszły moje i całej rodziny oczekiwania. Na wysokim poziomie jest każdy element usługi. Najbardziej jednak ujmuje zachowanie pracowników, dla których szefostwo jest chyba dobrym przykładem. Ja czułam, że nasze potrzeby i oczekiwania są dla Was naprawdę ważne, a ludzi po prostu szanujecie. Za to jestem niezwykle wdzięczna. Serdecznie dziękuję Panu Janowi, Pani Dorocie i Panu Wojtkowi Tetrowi. W tych trudnych chwilach ważne było, że nasz Tatuś miał piękny, godny pogrzeb, co podkreślali uczestnicy. Chcę dodać, że w tym roku byłam na 3 pogrzebach, organizowanych przez inną firmę z Sandomierza i żaden nie miał tak sprawnej organizacji i oprawy, jaką zapewnia Wasza firma. Dobra opinia i renoma to najcenniejszy kapitał każdej firmy, a Wy naprawdę zasługujecie na to, żeby o Was powiedzieć " Dobra, solidna Firma". Dziękuję za wszystko i mszę św. w intencji naszego kochanego Taty. Elżbieta Wereszczyńska z rodziną.
Elżbieta Wereszczyńska
W imieniu całej rodziny serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej w dniu 08.04.2015 w parafii Olbierzowice. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego Drogiego Taty.Będziemy polecać państwa Usługi, ponieważ okazali Państwo pełny profesjonalizm,dokładność i staranność. Dziękujemy. Z wyrazami szacunku Rodzina Maciągów.
Rodzina Maciągów
W tak trudnym dla nas okresie, jakim jest śmierć najdroższej nam osoby, znaleźliśmy w firmie Centrum Pogrzebowe Dawid Ząbek nieoszacowaną pomoc. Dziękujemy za pełne zaangażowanie, fachowość i wsparcie duchowe. Firma godna zaufania i polecenia. Z poważaniem Rodzina Judów
Rodzina Judów
W imieniu naszej całej rodziny pragniemy wyrazić swoje podziękowanie za profesjonalne i pełne wsparcia podejście, które otrzymaliśmy w państwa zakładzie w tak trudnych dla nas okolicznościach. Na szczególną uwagę zasługuje fachowość, życzliwość i dyspozycyjność pracowników, a zwłaszcza Pani Izy, która pełniła funkcję doradcy i opiekuna rodziny. Wszystkie szczegóły były konsultowane i uzgadniane tak, że czuliśmy się wyjątkowo. Kompleksowość świadczonych usług, na każdym etapie usługi pogrzebowej były dla nas cenną pomocą i wsparciem. Dziękujemy również za zamówioną Mszę Św.
RODZINA RYSZARDA KRÓLA
W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za profesjonalne zorganizowanie i przebieg pożegnania i uroczystości pogrzebowej mojego brata Księdza Stanisława. Na każdym etapie tego bolesnego dla nas faktu, jakim jest odejście bliskiej osoby spotkaliśmy się z wyrozumiałością, taktem, kulturą, zaangażowaniem każdej z osób które zaangażowane były we wszystkie czynności godnego spoczynku. Jeszcze raz z serca gorąco dziękuję.
Rodzina Misiaków
Serdecznie dziękujemy za doskonałą organizację ceremonii pogrzebowej naszego Taty oraz za pamięć i zamówioną mszę świętą w Jego intencji. Jesteśmy mile zaskoczeni starannością zorganizowania pogrzebu w tak krótkim czasie. Dla nas to ogromna pomoc w tych trudnych chwilach. Z wyrazami podziękowania. Rodzina Orłowskich
Rodzina Orłowskich
Serdecznie dziękuję za jakość usług Państwa firmy w dniu tak trudnym i ciężkim dla całej naszej rodziny dziękujemy serdecznie za pamieć i zamówioną mszę świętą naszej mamy. Będziemy polecać państwa Usługi i fachowa pomoc w tak ciężkich chwilach dla każdej rodziny. Jesteśmy wdzięczni i dziękujemy.Rodzina zmarłej Heleny.
Rodzina Heleny Zając
Witam, Chcieliśmy bardzo podziękować za tak profesjonalną i kompleksową organizacje pogrzebu dla naszej Mamy. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Pastwa firmę. Pierwszy raz się spotkaliśmy z taką profesjonalną obsługą ceremonii pogrzebowej, uważamy że jesteście najlepszą firmą pogrzebową w Sandomierzu i okolicach. Chcieliśmy również podziękować za zamówienie Mszy Św. za naszą Mame. Będziemy polecać Panstwa usługi pogrzebowe naszym znajomym i rodzinie. Dziękujemy Bardzo. Rodzina Nowakowskich.
Rodzina Nowakowskich
Witam. Serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej w tak krótkim czasie. Odejście kogoś bliskiego jest dla rodziny wydarzeniem przykrym, dlatego w tym okresie zapominamy o ważnych sprawach związanych z pogrzebem, wasza firma zajęła się wszystkim perfekcyjnie, dopięła wszystko na ostatni guzik. W pamięć ludzi zostało nie tylko zmarła ale cała ceremonia pogrzebowa i oprawa jaką wasza firma świadczyła . A zwłaszcza że państwa firma wykonała usługę z dala od Sandomierza . Dziękujemy bardzo jesteście godni polecenia. Rodzina Węgrzynów - Adamczyków
Rodzina Węgrzynów
Ogromne podziękowania za profesjonalizm i pomoc w bardzo trudnych chwilach. Serdecznie Państwu dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego Taty.
Rodzina Jastrzębskich
W imieniu całej naszej rodziny pragniemy złożyć serdeczne podziękowanię Państwu za organizację pogrzebu w dniu 02.02.2015r.oraz fachową pomoc, pełny profesjonalizm oraz podejście do nas w chwilach ciężkich dla naszej rodziny. Z wyrazami wdzięczności Rodzina Wronów
RODZINA WRONÓW
Jesteśmy bardzo wdzięczni za pełen profesjonalizm. Każdemu polecamy. Usługi państwa firmy sprostają oczekiwaniom każdej rodziny znajdującej się w tak trudnej sytuacji życiowej. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego Drogiego Taty. Danuta Smalarz
Danuta Smalarz
Koniec roku 2014 był dla nas ciężkim przeżyciem, człowiek w takiej chwili czuje się zupełnie bezradny. W imieniu całej rodziny chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za przygotowanie ceremonii pogrzebowej, za pełny profesjonalizm z jakim do tej pory nie spotkaliśmy się, za dokładność i staranność w każdym calu. Będziemy polecać Państwa usługi pogrzebowe. Dziękujemy za wszystko serdecznie wyrazami szacunku Rodzina Błasiaków
Rodzina Błasiaków
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną organizację i oprawę ceremonii pogrzebowej w dniu 05.01.2011 r. - w ostatniej drodze życia płk. Jerzego Jaworskiego.
siostra Teodozji Jaworskiej wraz z rodziną z Poznania
witam. Nazywam się Teresa Półgrabia świadczyli Państwo nam usługi w ostatniej drodze życia mojej mamie w dniu 16.12.2014 roku w Dwikozach. W imieniu całej mojej rodziny pragnę Państwu podziękować za organizacje i fachową pomoc w tak trudnych chwilach dla mnie , braci i całej rodziny . Pokazali Państwo profesjonalizm czym byliśmy mile zaskoczeni. Dziękujemy bardzo będziemy polecać wasz USŁUGI POGRZEBOWE. Dziękujemy z całego serca RODZINA PÓŁGRABIÓW I MAZURÓW
RODZINA PÓŁGRABIOW I MAZURÓW
Serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej w tak krótkim czasie. Odejście kogoś bliskiego jest dla rodziny wydarzeniem przykrym, dlatego w tym okresie zapominamy o ważnych sprawach związanych z pogrzebem, wasza firma zajęła się wszystkim perfekcyjnie, dopięła wszystko na ostatni guzik. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem państwa dokładności i staranności. Na pewno będziemy polecać Państwa firmę. z wyrazami podziękowania, Rodzina Zielińskich
Rodzina Zielińskich
Witam serdecznie. Nazywam się Jolanta Sobowiec świadczyli Państwo nam usługi w ostatniej drodze życia mojej teściowej w 06.11.2014 w Sandomierzu. W imieniu całej rodziny chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za organizacje pogrzebu i fachową pomoc w tak trudnych chwilach dla rodziny.Okazali Państwo pełny profesjonalizm czym byliśmy bardzo mile zaskoczeni. jeszcze raz serdecznie dziękujemy i będziemy polecać państwa Usługi Pogrzebowe naszym znajomym i rodzinie .Dziekujemy bardzo. rodzina Sobowiec
Jola